Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Co u mnie? O targach książki słów parę

Co u mnie? O targach książki słów parę

targi książki

Minął weekend, podczas którego odbywały się Targi Książki i emocje opadły. Mogę więc opowiedzieć co nieco o Warszawskich Targach Książki, podczas których na stanowisku wydawnictwa BIS podpisywałam moją książkę „Biedronka szuka przyjaciela”.

To były moje pierwsze targi książki, na których pojawiłam się jako autorka, a nie czytelniczka. W niedzielę (29 maja) od 11 do 12 podpisywałam książki na stoisku wydawnictwa BIS, które wydało moją książkę „Biedronka szuka przyjaciela”.

Godzina upłynęła bardzo szybko. Miałam okazję zobaczyć jak wyglądają targi po drugiej stronie biurka. Było naprawdę sporo osób (chociaż podobno w sobotę sporo więcej mimo gorszej pogody) i chętnie przyglądali się pozycjom wydawnictwa. Mnie też udało się podpisać kilka książek. Nie byłam oczywiście najbardziej rozchwytywanym autorem, ale myślę, że jak na debiut było w porządku. I liczę, że to nie będą moje pierwsze targi, a następne okażą się jeszcze bardziej owocne.

Bardzo podobała mi się atmosfera całego wydarzenia. Niedziela okazała się najładniejszym dniem targów, więc można powiedzieć, że miałam sporo szczęścia. Niestety ze względu na imprezę, na której zostawiłam rodzinę, musiałam szybko uciekać, ale mam nadzieję, że za rok będzie okazja pobyć na targach dłużej (choć będzie to z pewnością niekorzystne dla mojego portfela ;)).

autorka na targach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram