Przejdź do treści
spotkanie autorskie
spotkania autorskie

Spotkania autorskie – Warszawa i okolice

Spotkania autorskie to wspaniała okazja dla dzieci, żeby zapoznały się ze światem literatury, osobiście poznały autora książek. Pojawiam się na spotkaniach autorskich w Warszawie i okolicach, żeby uczyć dzieci, czym jest prawdziwa przyjaźń.

Od ponad dwóch lat biorę udział w spotkaniach autorskich z dziećmi. Odwiedzam warszawskie (i nie tylko) biblioteki, szkoły i przedszkola oraz wprowadzam dzieci w świat relacji i przyjaźni.

Spotkania autorskie prowadzę w formie warsztatów, w grupach maksymalnie 30-osobowych. Taka formuła pozwala na to, żeby każde dziecko mogło się wypowiedzieć, podzielić czymś, zadać pytanie i wziąć udział w pracy plastycznej. Poza zdobywaniem informacji o tym, jakie relacje są wartościowe i jakich osób lepiej unikać, dzieci ze spotkania wyniosą własnoręcznie ozdobione magnesy w kształcie biedronek.

Warsztaty o przyjaźni odbywają się na terenie Warszawy oraz okolic i z zasady są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat. Nie są to sztywne widełki – miałam już na spotkaniach grupy trzylatków jak i siedmiolatków i zawsze staram się dopasowywać język i przebieg spotkań do możliwości dzieci. Jedno spotkanie trwa 45-60 minut. Jednak jeśli pytaniom nie będzie końca, to oczywiście zostanę tak długo, jak będzie trzeba, żeby zaspokoić ciekawość najmłodszych czytelników.

Więcej o tym jak wyglądają moje spotkania autorskie możesz przeczytać tutaj.

Spotkanie z autorem owocuje większym zainteresowaniem literaturą i zdobyciem wartościowy wiedzy. Dla dzieci jest to coś innego niż zwykła lekcja, bardziej ekscytującego, dzięki czemu nauka przebiega efektywnie. Jeśli chcesz poznać więcej powodów, dla których warto zaprosić autora (nie tylko mnie ;)) na spotkanie, zapraszam tutaj.

Jesteś zainteresowana lub zainteresowany spotkaniem? Zapraszam do kontaktu! 🙂

Facebook
Instagram