Przejdź do treści

Kim jestem?

Nazywam się Wiktoria Juszczel. Jestem mamą, która wie, jak to jest martwić się o dziecko – jego rozwój, edukację, wychowanie. Odkryłam, jak wiele dziecku pomóc może pięknie napisana bajka – dlatego snuję opowieści, które wspierają dzieci w ich rozwoju.

Tworzę bajki terapeutyczne, które pomagają dzieciom przezwyciężać lęki, wspierają prawidłowe postawy, pokazują jak żyć wśród innych. Moja pierwsza, debiutancka książka „Biedronka szuka przyjaciela” uczy dzieci, że nie każda osoba, która pojawi się na ich drodze jest dobrym kandydatem na przyjaciela, a jednocześnie wskazuje na cechy, których przyjaciel mieć nie powinien. Książka „Lee Sek na tropie”, której premiera będzie miała miejsce już w 2024 roku, to 17 opowiadań, z których każde uczy empatii, odwagi i logicznego myślenia.

Poza wydawanymi książkami zajmuję się także bajkoterapią indywidualną – wraz z psychologiem mogę napisać bajkę, która będzie odpowiadać na konkretny problem lub sytuację Twojego dziecka. Zapisy pod hasłem „Bajkokuracja” w poradni online.

Biorę udział w spotkaniach autorskich w tematyce moich książek. Jeśli chcesz zaprosić mnie, żebym opowiedziała dzieciom, jak znaleźć przyjaciela z Biedronką, napisz do mnie. To spotkanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Je

Zapraszam też na moje media społecznościowe, gdzie możecie być na bieżąco z tym, co się u mnie dzieje:

Facebook
Instagram